Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов – про ситуацію в Харківській області станом на 5 квітня

Олег Синєгубов – про ситуацію в Харківській області станом на 5 квітня

Голова Харківської ОВА повідомив, що минулої добу окупанти нанесли 54 удари з різних видів зброї дальньої дії: артилерійські удари, мінометні і танкові обстріли, обстріли з РСЗВ.

Постраждали райони Салтівки, П’ятихатки, Олексіївки, Холодної Гори, а також Дергачі, Барвінкове, Чугуїв. 

“Серед мирного населення є постраждалі внаслідок вчорашніх денних обстрілів у Харкові та Чугуєві. У Харкові та районі - 4 загиблих, 3 людей госпіталізовані. У Чугуївському районі  - 2 загиблих, 5 осіб поранені”, - зазначив Олег Синєгубов.

За добу окупанти у Барвінковому обстрілами пошкодили житлові будинки, автомобілі та сільгосптехніку.

"Жителям Барвінкового рекомендуємо записуватися на евакуацію потягами. Так само рекомендуємо убезпечитися жителям Лозової, через населений пункт курсують безкоштовні поїзди. За додатковою інформацією звертайтеся до органів місцевого самоврядування", - сказав голова ХОВА.

Продовжується забезпечення Харкова та області гуманітарною допомогою. Продукти харчування розподіляють до пунктів видачі «Нової пошти» та «Укрпошти», на адресну допомогу у місті Харків та громади Харківщини. 

“Харківщина готова до будь-яких сценаріїв, наші Збройні Сили України на позиціях та обороняють область. Ми ж маємо тримати міцний тил”, - підкреслив Олег Синєгубов.