Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги

Харківщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги

Обласний логістичний штаб при Харківській військовій адміністрації працює цілодобово та займається прийомом і розподілом вантажів.

ХОВА продовжує підтримувати громади області. Зокрема на гуманітарні потреби територіальних громад передані засоби особистої гігієни, дорослий і дитячий теплий одяг, взуття, ковдри, продукти харчування, дитяче харчування тощо. Вкотре дякуємо усім за надану допомогу, це благодійні організації Львова, Вінниці, Луцька, а також міжнародні партнери з Польщі.

Так за минулу добу було розвантажено 14 вагонів і 6 фур. Зокрема від виробника вершкового масла Харківщина отримала 5 вагонів продукції. Сьогодні із Луцька надійшло 10 тис. кг замороженого курячого м’яса.

Все отримане від областей України, міжнародних партнерів передають на пункти видачі «Нової пошти» та «Укрпошти» Харкова, волонтерам, які надають адресну допомогу громадянам. Так само відправляють гуманітарні конвої до громад області. Якщо територія тимчасово окупована, логістичні центри створюють у населених пунктах поруч, далі - зусиллями місцевої влади та волонтерів допомогу розвозять адресно.