Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині зроблено понад 2 млн щеплень проти COVID-19

На Харківщині зроблено понад 2 млн щеплень проти COVID-19

Уже рік в Україні проходить вакцинальна кампанія.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ХОДА, за рік на Харківщині зроблено понад 2 млн щеплень проти COVID-19, майже 1 млн 160 тис. осіб отримали принаймні одну дозу щеплення, двома дозами щеплено близько 1 млн 80 тис., бустерну дозу отримали майже 40 тис. осіб.

Першою в Харківській області вакцинували Дилару Гарбуз, завідувачку 4-м лікувально-діагностичним відділенням обласної клінічної інфекційної лікарні, де лікують тяжких хворих – кисневозалежних.

«Страху або якихось побоювань щодо наслідків щеплення не було взагалі. Рішення прийняла легко, адже я є прихильником вакцинації. Оскільки я не хворіла на коронавірус, вирішила пройти імунізацію, бо я працюю в інфекційному відділенні, і ми найбільш схильні до ризику зараження», - розповіла лікарка.

Вона вважає, що єдиний спосіб убезпечити від недуги себе та людей, які нас оточують, - це вакцинація від COVID -19. Наразі Дилара Гарбуз отримала бустерну дозу.

Довідка. Найбільший відсоток щеплених принаймні однією дозою маємо в Красноградській міській територіальній громаді. Хоча б одну дозу отримали близько 76% осіб, двома дозами щеплено майже 60% осіб.