ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина бере участь у масштабній програмі з енергоефективності

21 лютого 2022 | 12:06

Майже в 1200 будинках Харкова та області планують провести заходи з енергоефективності в межах державної Програми «Енергетична незалежність».

Нагадаємо, цю програму Президент України Володимир Зеленський презентував у Харкові на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад. 

Як повідомив 21 лютого під час апаратної наради голова ХОДА Олег Синєгубов, Харківська область подала найбільше проєктів для участі у Програмі «Енергетична незалежність» - загалом майже 1200 будинків. 

«Це дуже амбітний план. У планах по Україні – модернізувати 50 тис. будинків. Це потрібно для того, щоб стати ще більше енергоефективними, що для нас є дуже важливим», - сказав Олег Синєгубов.

Крім цього голова ХОДА подякував усім керівникам територіальних громад Харківщини за дотримання умов меморандуму щодо непідвищення тарифів на тепло для населення у 2021-2022 опалювальному сезоні. 

Як доповів під час наради директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Сергій Магдисюк, у 2021 році в області реалізували заходи з енергозбереження та енергоефективності в 69 закладах на загальну суму 1 150,5 млн грн. 

«Прогнозована річна економія паливна за рахунок впроваджених у 2021 році заходів очікується на рівні 7,4 тис тонн нафтового еквіваленту, що перевищує у понад 30 разів показники економії ресурсів у 2020 році і приблизно є еквівалентом 139 млн грн», - повідомив Сергій Магдисюк.

Фото

Теги: синєгубов нарада енергоефективність

Версія для друку Поділиться:


Вверх