Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Нова обласна Програма надання підтримки учасникам АТО/ООС для будівництва житла вже у розробці, – Синєгубов

Нова обласна Програма надання підтримки учасникам АТО/ООС для будівництва житла вже у розробці, – Синєгубов

Про це під час апаратної наради 21 лютого повідомив голова ХОДА Олег Синєгубов.

«Ми з головою Харківської облради Тетяною Петрівною обговорювали питання розроблення нової Програми надання підтримки учасникам АТО/ООС або оновлення чинної. Необхідно дійсно більш активно розв’язувати питання із житлом учасників АТО/ООС, тому що воно дуже актуальне, черга зараз занадто велика. Звичайно, будемо працювати і над питанням щодо інших категорій громадян, наприклад, воїнів-інтернаціоналістів. Я думаю, найближчим часом ми запропонуємо Програму для розгляду депутатському корпусу», – наголосив Олег Синєгубов.

Щодо ходу виконання обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019 – 2021 роки відзвітував директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Антон Коротовських.

«Усі завдання і заходи Програми виконано повним обсягом. За 3 роки реалізації Програми 168 сімей учасників АТО/ООС забезпечено власним житлом, побудовано 179 квартир загальною площею 9,5 тис. квадратних метрів житла», – зазначив Антон Коротовських.

Довідка. Станом на перше січне 2022 року на участь у затвердженій рішенням обласної ради від 25 листопада 2021 року № 278-VIІІ «Обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва чи придбання житла в Харківській області на 2022 – 2025 роки» зареєструвалося 2200 учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.