Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині триває кампанія зі щеплення проти поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

17 лютого 2022 | 16:32

Як зазначив під час брифінгу 17 лютого директор Департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов, туровою або додатковою дозою вже щеплено 15% дітей.

«Ще тиждень тому за даними ЕСОЗ в області 1 та 2 дози отримало 4% дітей від плану, сьогодні говоримо про 15%», - відзначив Максим Хаустов.

Він нагадав, що в нашій країні вже трапляються непоодинокі випадки захворювання на поліомієліт у дітей. Так з 1 лютого в Україні стартував перший етап реагування на спалах поліо: щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною для дітей від 6 місяців до 6 років, які мають порушення у календарі щеплень або не є щепленими.

«Ця кампанія триває, тому хто ще не прийшов і не вакцинувався, будь ласка запрошую батьків зв’язатися зі своїми сімейними лікарями, провести консультацію і зробити вакцинацію дітей проти поліомієліту», - звернувся до мешканців області Максим Хаустов.

За даними директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА, вакцинація проти поліомієліту проходить в 2, 4, 6 та 18 місяців, а потім у 6 та 14 років. Це вважається повним курсом щеплення проти поліомієліту.


Теги: хаустов брифінг вакцинація поліомієліт

Поділиться:Схожі новини