ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відкрилось тимчасове представництво Дому Європи

17 лютого 2022 | 14:05

У Харкові відкрилось тимчасове представництво Дому Європи

Тут можна отримати інформацію про грантові можливості від програмних менеджерів та випускників Дому Європи.

Поп-ап хаб – тимчасове представництво House of Europe (Дому Європи) у Харкові, що працюватиме до 5 червня 2022 року, - відкрився 17 лютого у «Багажі». Протягом лютого та березня у хабі відбуватимуться культурні та освітні події: інтерактивні майстер-класи, кінопокази, концерти та фінальна вечірка-сюрприз, повідомляє Представництво ЄС в Україні. 

Програма хабу складатиметься з трьох частин. Перша триватиме з 17 лютого по 13 березня і об’єднає в собі 15 подій. Програма буде цікавою, в першу чергу, представникам культури та креативного сектору, медицини, освіти, медіа, соціальним підприємцям, активній молоді та тим, хто з нею працює.

Друга частина поп-ап хабу — індивідуальні консультації щодо грантових можливостей від House of Europe. Під час цієї фази роботи представництва, з  13 березня по 4 червня, хаб працюватиме у вівторок і четвер з 18:30 до 20:30, а також неділю — з 12:00 до 15:00. 

Завершальною частиною поп-ап хабу стане фестиваль креативності, інновацій та підприємництва, який відбудеться 4-5 червня 2022 року. Програму фестивалю організатори анонсують у травні цього року.

Вхід на заходи — вільний за обов'язкової попередньої реєстрації. Детальна інформація про програму і форма для реєстрації на події - за посиланням.

Довідка. House of Europe (Дім Європи) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. Дім Європи фінансує понад 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України. Goethe-Institut Ukraine керує програмою «Дім Європи». Британська Рада в Україні, Французький Інститут в Україні та Чеські центри в Україні є партнерами консорціуму. 

Теги: єс дім європи

Версія для друку Поділиться:


Вверх