Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові урочисто підняли Державний Прапор України з нагоди відзначення Дня єднання

16 лютого 2022 | 11:04

Державний Прапор України підняли на флагштоці Сергіївського майдану.

У заході взяв участь голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, а також керівництво обласної ради, Харківської міськради, представники державних установ і громадських об’єднань, представники національно культурних товариств, курсанти Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Біля флагштока хор ХНАТОБ/«Схід Opera» виконав Гімн України.

«Такі заходи проходять по всій країні, у кожному районі та у кожній територіальній громаді. Будуть підняті прапори, ми відзначаємо державну символіку, як єдність нашої держави, – наголосив Олег Синєгубов. – Ми впевнені, ми переконані, що перемога буде за нами. Ми спокійні і не піддаємося на ті провокації, які зараз лунають із сусідньої держави. Ми віримо в себе, ми віримо в армію, в тих людей, які стоять поряд із нами».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.


Теги: синєгубов прапор день єднання

Поділиться:Схожі новини