Володимир Зеленський взяв участь в урочистому піднятті Державного прапора України з нагоди Дня єднання
![Володимир Зеленський взяв участь в урочистому піднятті Державного прапора України з нагоди Дня єднання Володимир Зеленський взяв участь в урочистому піднятті Державного прапора України з нагоди Дня єднання](/content/documents/1147/114612/thumb-newsDocument-900x600-eebe.jpg)
У присутності Глави держави оркестр виконав Державний гімн. Воїни почесної варти підняли синьо-жовтий стяг.
«Разом відзначаємо День єднання! Великого народу великої України! Цей день – наш. Хто живе на правому й лівому берегах Дніпра. У містах і селах. Біля Карпат і териконів. На узбережжі Чорного й Азовського морів. Хто спілкується українською, кримськотатарською, російською, угорською або жестовою мовою, а разом – творять Україну не словами, а справами!», – зазначив Володимир Зеленський.
Відповідно до указу Президента у День єднання о 10:00 на будинках і спорудах в усіх населених пунктах України підняли Державний прапор і пролунав Державний гімн.