Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов дав доручення відповідальним особам перевірити роботу центрів масової вакцинації

Олег Синєгубов дав доручення відповідальним особам перевірити роботу центрів масової вакцинації

Про це йшлося на апаратній нараді голови ХОДА, яка відбулась 14 лютого.

Як зазначив керівник області, наразі, за даними МОЗ України, Харківщина виконала план вакцинації населення на 40%. Для успішного проведення вакцинальної кампанії слід організувати безперебійну роботу центрів та пунктів вакцинації у вихідні.

«До нас уже почали надходити скарги про некоректну роботу центрів вакцинації: деякі відкриваються після обіду, деякі на вихідних не працюють у принципі, - підкреслив голова ХОДА. – Доручаю керівникам Департаменту охорони здоров'я та головам райдержадміністрацій цього тижня особисто відвідати та ознайомитися з роботою всіх центрів масової вакцинації та пунктів вакцинації у місті й області».

Олег Синєгубов підкреслив, що ХОДА та місцева влада повинні створити всі необхідні умови для того, щоб люди мали можливість прийти у визначені місця та без проблем вакцинуватись.

Також керівник області подякував освітянам й медикам. Так, рівень вакцинації освітян сягає 98%, медичного персоналу - 99%.

За даними директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максима Хаустова, наразі в регіоні хоча б однією дозою вакциновано 54% дорослого населення, дві дози отримали понад 50%. Також він відзначив, що на Харківщині у 22 закладах охорони здоров’я, в яких надають допомогу хворим на COVID-19, є 4 655 ліжок. При цьому на стаціонарному лікуванні перебувають 1 966 хворих, що становить 48% від загальної зайнятості ліжок. 

«Не можна сказати, що ми пройшли пік, але вийшли на плато. Наразі ми констатуємо: рівень захворюваності поки стабільний, близько 2 тис. захворілих у середньому, це нам дозволяє тримати зайнятість ліжок не більш ніж на 50%», - відзначив Олег Синєгубов.