Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обласна клінічна лікарня має всі шанси потрапити до Програми Президента «Велике будівництво». Синєгубов

Обласна клінічна лікарня має всі шанси потрапити до Програми Президента «Велике будівництво». Синєгубов

Голова ХОДА Олег Синєгубов ознайомився зі станом медичного оснащення в Харківській обласній клінічній лікарні.

Також він оглянув приміщення лікарні та обговорив реконструкцію закладу, який може потрапити до Програми Президента «Велике будівництво».

«Якісно відремонтована будівля, сучасне обладнання, необхідне оснащення - саме це я очікував побачити у головному медичному закладі регіону третинного рівня - Харківській обласній клінічній лікарні, але під час робочого візиту був вкрай неприємно вражений реальним станом речей. Лікарі працюють у, м'яко кажучи, не найкращих умовах, на старому обладнанні. Деякі приміщення вкрай занедбані», – наголосив Олег Синєгубов. 

Зокрема, у закладі немає сучасних безплатних для пацієнтів УЗД-апарату, комп'ютерного томографа та рентген-апарату. Через що пацієнтам доводиться проходити подібні обстеження у приватних медзакладах.

«З незрозумілих причин у минулі роки приймальне відділення лікарні не потрапляло до програми “Велике будівництво”, отже не отримало можливості для залучення додаткових державних коштів. Ситуацію треба докорінно змінювати. Жителі Харківщини заслуговують на медицину європейського рівня, а фахові лікарі - на гідні умови праці!», – зазначив голова ХОДА.