Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До кінця тижня прогнозують перепади температури: від плюсової - вдень до мінусової - вночі

До кінця тижня прогнозують перепади температури: від плюсової - вдень до мінусової - вночі

У Службі автомобільних доріг Харківської області звертають увагу водіїв: за таких погодних умов на дорогах місцями може утворюватися ожеледиця.

«Це значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху», - закликають у САД.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами.

Крім того, у зв’язку з нестабільними погодними умовами, переважно на старих напрямках, які ще очікують капітального чи поточного ремонту, може утворюватися ямковість і збільшитися у розмірах за пару годин.

Якщо ускладнюється рух, звертайтеся до диспетчерської САД за номерами: (057) 336-83-44, 341-31-55 (цілодобово).

«Наразі підрядні організації активно працюють над ліквідацією аварійної ямковості на уражених ділянках державних доріг області. Першочергово на автошляхах з найбільшою інтенсивністю руху – М-03 Київ-Харків-Довжанський, - говорять у Службі. - Усіх учасників дорожнього руху просимо бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки».

Теги