ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Спеціальна робоча група посилено працює над питанням щодо стану справ на будівництві онкоцентру, - Олег Синєгубов

02 лютого 2022 | 14:11

Спеціальна робоча група посилено працює над питанням щодо стану справ на будівництві онкоцентру, - Олег Синєгубов

За розпорядженням голови ХОДА Олега Синєгубова у січні було створено спеціальну робочу групу щодо будівництва онкоцентру.

«Так, на останньому засіданні робочої групи 28 січня було обговорено темпи, терміни та обсяги І та ІІ черги будівництва нового корпусу онкоцентру. Ми маємо завершити цей об'єкт, оскільки новий онкоцентр є стратегічним медичним закладом не тільки для регіону, а для всієї держави. До того ж він входить до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», - наголосив Олег Синєгубов.

Уже з’ясовано причини недотримання підрядниками графіків виконання певних будівельних робіт у 2021 році та обставини затримки поставок залізобетонних конструкцій від виробника.

Наразі в онкоцентрі виконуються наступні роботи: влаштування стін на трансформаторній підстанції; влаштування зовнішніх та внутрішніх стін на станції лікувальних газів; влаштування зовнішніх та внутрішніх стін секції Б лікувально-діагностичного корпусу.

Також займаються бетонуванням монолітних ділянок на секції Б лікувально-діагностичного корпусу та армують монолітні ділянки на секціях В та Б лікувально-діагностичного корпусу.

Окрім цього, продовжені роботи із влаштування зовнішніх та внутрішніх стін із газобетонних блоків секцій В та Б лікувально-діагностичного корпусу.

Зокрема, будівельники займаються підготовкою стін на газовій котельні під подальше бетонування. На об’єкті виконується низка монтажних робіт: монтаж ригелів, діафрагм жорстокості та плит перекриття на секції А та монтаж плит перекриття на секції В лікувально-діагностичного корпусу.

Фото

Теги: онкоцентр синєгубов робоча група

Версія для друку Поділиться:


Вверх