ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області готують проєкти модернізації шкільних харчоблоків

31 січня 2022 | 17:36

В області готують проєкти модернізації шкільних харчоблоків

Реформування шкільного харчування на Харківщині обговорили під час апаратної наради голови ХОДА 31 січня.

1 січня 2022 року завершився перехідний період реформи харчування у закладах освіти. Відтепер реформа шкільного харчування, ініційована Першою леді Оленою Зеленською, має запрацювати повною мірою.

Зокрема, як повідомив під час апаратної наради голова ХОДА Олег Синєгубов, наразі область готує проєкти модернізації харчоблоків у закладах освіти, які зможуть бути профінансовані коштом державної субвенції.

«Планується державна субвенція від Міністерства розвитку громад та територій щодо ремонтів харчоблоків і місць приймання їжі, для Харківщини її розмір – майже 95 млн грн. Зараз ми розробляємо проєктно-кошторисну документацію, визначаємо перелік тих закладів, які можуть потрапити під умови фінансування», - повідомив Олег Синєгубов.

Він зауважив, що модернізація має стосуватися як великих шкіл, так і спецзакладів, що не відповідають умовам програми щодо кількості учнів, але є профільними.

Як повідомила директорка Департаменту освіти та науки Харківської ОДА Анжеліка Крутова, протягом 2020-го та 2021 років коштом державної субвенції на умовах співфінансування на Харківщині придбали нове технологічне обладнання для 225 закладів загальної середньої освіти, що становить 32% від їх загальної кількості. 

«Наразі в усіх закладах загальної середньої освіти області запроваджені нові норми харчування учнів», - повідомила Анжеліка Крутова.

Крім того, в межах обласної програми «Здорове харчування в закладах загальної середньої освіти Харківської області» майже 3000 працівників закладів освіти пройшли навчальний спецкурс про безпечне та здорове харчування.

Фото

Теги: шкільне харчування синєгубов апаратна нарада

Версія для друку Поділиться:


Вверх