ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Військові 92-ї бригади готові до будь-яких завдань з оборони держави – Олег Синєгубов

31 січня 2022 | 14:42

31 січня голова Харківської ОДА зустрівся з особовим складом 92-ї окремої механізованої бригади (військової частини А0501).

Військова частина А0501 є складовою Чугуївського гарнізону. 

«Ми сьогодні можемо з усією упевненістю сказати, що цей бойовий підрозділ готовий до виконання будь-яких завдань з оборони нашої держави. Ці хлопці вже неодноразово підтвердили свою бойову здатність, кваліфікованість і бойовий дух», – зазначив Олег Синєгубов після огляду частини. 

Також він повідомив, що обласна влада й надалі сприятиме зміцненню матеріально-технічної бази цієї військової частини. Зокрема, питання про чергове виділення коштів на підтримку 92-ї бригади в межах обласної програми планується винести на розгляд наступної сесії Харківської облради.

«Це технічні питання, якими ми всі разом маємо опікуватись. Держава, звичайно, займається глобальним фінансуванням цієї військової частини щодо постачання техніки, заробітних плат, озброєння, харчування тощо. Ми маємо так само долучатися до підтримки цієї військової частини», – додав голова ХОДА.

На стовідсотковій готовності підрозділу захищати територіальну цілісність України наголосив і начальник штабу – перший заступник командира 3-го механізованого батальйону 92-ї окремої механізованої бригади, Герой України Василь Божок.

«Ми відіб'ємо будь-яку агресію противника. Наша бригада з 2014 року веде бойові дії, має багато досвіду. Виконаємо будь-яке поставлене завдання», – сказав Василь Божок. 

Крім того, він розповів, що особовий склад його частини вже проходить підготовку до роботи з новим озброєнням, яке наразі надходить в Україну.

«Зброя набагато сучасніша і дає можливість вражати техніку противника в ті місця, де вона найуразливіша», – додав начальник штабу.

Фото

Теги: синєгубов оборона

Версія для друку Поділиться:


Вверх