ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проїзд державними дорогами області забезпечено. САД Харківщини

31 січня 2022 | 10:17

Проїзд державними дорогами області забезпечено. САД Харківщини

Станом на ранок 31 січня спостерігаються опади у вигляді снігу та мокрого снігу у північно-західних районах області. Циклон рухається на схід і к вечору вийде з області.

Температура повітря по області протягом дня від -2°С до +1°С.

«Такі погодні умови можуть призводити до утворення на дорогах ожеледиці. Тому дорожня техніка працюватиме у цілодобовому режимі і буде очищати та обробляти протиожеледними матеріалами дороги державного значення, - повідомляють у службі. - Наразі на дорогах області працює понад 100 одиниць спецтехніки».

За інформацією САД, працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду як патрульним обстеженням, так і за допомогою наявних камер спостереження.

«У часи негоди радимо великоваговикам мінімізувати пересування дорогами, - зазначають у службі. - У разі необхідності скористайтеся стоянками та місцями відстою для транспортних засобів». Такі місця можна знайти на Google-мапі

«Шановні водії, гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Рекомендуємо дотримуватися дистанції між автомобілями, у населених пунктах паркувати машини так, щоб не заважати снігоприбиральній техніці, їхати на невеликій швидкості. У разі ускладнення руху телефонуйте диспетчеру (057) 336-83-44, 341-31-55 цілодобово», - радять фахівці.

Теги: сад дороги

Версія для друку Поділиться:


Вверх