Стартує Обласний молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» – 2022
![Стартує Обласний молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» – 2022 Стартує Обласний молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» – 2022](/content/documents/1143/114220/thumb-newsDocument-564x376-6eeb.png)
Захід щорічно проходить за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської ОДА та Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації.
Конкурс проводить ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з КЗ «Харківський обласний центр молоді» та закладів вищої освіти області, які входять до міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму.
Старт конкурсу - 1 лютого 2022 року.
До участі запрошуються студенти будь-якого закладу вищої освіти Харкова, талановита та креативна молодь територіальних громад області, представники молодіжних організацій тощо.
З умовами конкурсу можна ознайомитись тут.
Уся актуальна інформація щодо перебігу конкурсу - 2022 публікується тут.