Михайло Вишнивецький – чемпіон України з греко-римської боротьби U23

Участь у змаганнях у Запоріжжі взяли 157 спортсменів з 16 регіонів країни.

За їх підсумками збірна Харківської області, спортсмени якої здобули 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі, посіла третє загальнокомандне місце, поступившись лише командам Києва та Київської області.

Золоту нагороду Харківщині приніс Михайло Вишнивецький, який боровся у вазі до 130кг. На шляху до медалі Михайло переміг чотирьох суперників, у тому числі у фіналі достроково на туше здолав киянина Есмера Гіясова.

Срібними призерами чемпіонату стали Євген Дубовик (вагова категорія - до 72 кг) та Руслан Конєв (вагова категорія - до 87кг).

Бронзові медалі вибороли Владислав Дягілев (вагова категорія - до 87кг) і Руслан Абдієв (вагова категорія - до 82кг).

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка в середині березня у Болгарії боротиметься за медалі чемпіонату Європи U23. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.