Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У вихідні на дорогах області працювало близько 100 одиниць спецтехніки

У вихідні на дорогах області працювало близько 100 одиниць спецтехніки

Проїзд державними дорогами було забезпечено. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

За даними САД, минулими вихідними на Харківщині подекуди спостерігався вітер із сильними поривами, через що на проїзну частину місцями наметав сніг. Техніка працювала у цілодобовому режимі. У суботу та неділю на дорогах працювало близько 100 одиниць спецтехніки.

«За дві доби для обробки доріг протиожеледними матеріалами використано: піщано-соляної суміші – 768 м3, 52 м3 відсіво-соляної суміші та 28 т технічної солі. Виконувались роботи з розширення узбічч проїзної частини та роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення», - повідомили у Службі автодоріг.

Також у САД зауважили, що працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження.

У разі ускладнення руху автошляхами державного значення області водіїв просять телефонувати диспетчеру за номером (057)336-83-44, (057)341-31-55 (цілодобово).

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування зображені на Google карті