Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків відвідала оціночна місія ЄС щодо впровадження «промислового безвізу»

Харків відвідала оціночна місія ЄС щодо впровадження «промислового безвізу»

Під час візиту місії на базі ДП «Харківстандартметрологія» відбувся круглий стіл «Угода АСАА: гармонізація інфраструктури якості України з ЄС».

У заході взяли участь європейські експерти, представники департаменту технічного регулювання та інноваційної політики Мінекономіки України, Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА, керівництва ННЦ «Інститут метрології» та ДП «Харківстандартметрологія», а також приладобудівних підприємств Харківської області.

«Візит європейських експертів до Харкова є важливим кроком на шляху України до укладення угоди з ЄС про "промисловий безвіз". Саме за результатами діяльності попередньої оціночної місії Інструменту технічного сприяння та інформаційного обміну Європейської Комісії (TAIEX) буде надано оцінку щодо стадії готовності України до підписання "промислового безвізу"», - прокоментували у Департаменті економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Довідка. При укладенні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС було визначено перелік пріоритетності секторів промислової продукції, в яких укладатиметься Угода про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА). Пізніше вона отримала неформальну назву «угода про промисловий безвіз». Щоб підтвердити готовність інфраструктури якості України до укладення цієї угоди, створено попередню оціночну місію ЄС. У січні європейськими експертами проводиться другий етап оцінювання системи метрології України.

Теги