Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов жорстко розкритикував стан реорганізації структурних підрозділів РДА

Олег Синєгубов жорстко розкритикував стан реорганізації структурних підрозділів РДА

Процес припинення діяльності структурних підрозділів обговорювали 20 січня на нараді з РДА, яку провів голова обласної державної адміністрації.

Під час наради Олег Синєгубов наголосив, що реорганізація і ліквідація тих структурних підрозділів, які відповідно до децентралізації мали припинити свою діяльність, тривала протягом 2021 року. Проте на сьогодні в Харківській області зі 138 структурних підрозділів 20 РДА припинено 61 – лише 44,2%. 

У зв’язку з цим голова ХОДА доручив створити термінову робочу групу, яка вивчатиме ситуацію по кожному району й громаді та надасть покрокові рекомендації для швидшого вирішення питання.

«Алгоритм дій наступний. Ми розплановуємо із райдержадміністраціями повністю по пунктах ті дії, які ви маєте вчинити. Якщо виникають проблемні питання, ви їх акумулюєте за тиждень і на засіданні цієї робочої групи безпосередньо спілкуєтеся із представниками тієї чи іншої організації», - зазначив Олег Синєгубов. 

За словами керівника апарату Харківської ОДА Вікторії Белявцевої, серед причин, з яких процес реорганізації в РДА ще триває: перевірки у Пенсійному фонді, у Податковій, проблеми з передачею земельних ділянок та майна. Повністю припинили діяльність своїх структурних підрозділів Близнюківська та Кегичівська райдержадміністрації. 

«Це персональна відповідальність кожного голови райдержадміністрації щодо припинення діяльності структурних підрозділів. Офіс Президента, Кабмін ставили це завдання дуже давно. Будемо аналізувати письмові пояснення всіх абсолютно голів і далі будемо приймати рішення», - зазначив Олег Синєгубов.