ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині готують проєкт глобальної реконструкції обласної дитячої лікарні

19 січня 2022 | 19:50

Якщо проєкт буде погоджено, роботи проходитимуть у межах Програми Президента «Велике будівництво», яка в 2022 році орієнтована, зокрема, на відновлення всіх обласних лікарень.

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Під час робочого візиту до обласної дитячої клінічної лікарні він оглянув ремонтні роботи, які наразі завершують коштом Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Також керівник ХОДА ознайомився з планом майбутньої глобальної реконструкції закладу в межах «Великого будівництва». 

«Мова не про ремонти йде, мова про глобальну реконструкцію для того, щоб ми на виході отримали сучасну із новітніми технологіями, з новими операційними, з новим медичним обладнанням лікарню, яка зможе надавати дітям найвищу якість медичних послуг», - зазначив Олег Синєгубов.

Зараз проєкт реконструкції перебуває на стадії погодження. Попередньо загальний кошторис складає 1 млрд 800 млн грн, а площа робіт – близько 16,5 тис. кв м. Тут, зокрема, планується зробити нове онкогематологічне відділення, баклабораторію, медичну клінінгову службу, готель, реконструювати всі інженерні мережі, оновити корпус поліклініки і головний корпус, зробити операційний блок для новонароджених дітей, збудувати двоконтурну котельню, паркінг для автомобілів і вертолітний майданчик.

«Президент поставив чітке завдання: в кожній із областей мають з'явитися дві абсолютно нові лікарні – медичні центри – для дорослих і дітей. І ця лікарня, звичайно, у нас у пріоритеті», - сказав Олег Синєгубов.

Фото

Теги: синєгубов велике будівництво обласна дитяча лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх