Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вовчанська громада візьме участь у проєкті соціальної підтримки населення

Вовчанська громада візьме участь у проєкті соціальної підтримки населення

Мінсоцполітики визначило ще 9 громад учасниками пілоту з апробації механізму інтеграції соцвиплат та послуг для надання малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям комплексної підтримки.

Усього у пілотному проєкті візьмуть участь 14 громад, серед яких -  Вовчанська міська територіальна громада на Харківщині.

Фахівці із соціальної роботи, які працюють у цій громаді, будуть забезпечені планшетами та транспортними засобами, що допоможе їм бути мобільнішими під час роботи із сім’ями.

Під час пілотного проєкту малозабезпечені сім’ї та одинокі матері отримуватимуть від держави не лише виплати, а й соціальні послуги, спрямовані на їх виведення зі складних сімейних обставин.

За результатами проєкту планується підготувати зміни до законодавства, які посилять адресність та ефективність надання державної соціальної допомоги.

Механізм інтеграції соціальних виплат і послуг апробується Міністерством соціальної політики в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

Довідка. «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» – проєкт, який реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку. Його мета – сприяння успішному здійсненню соціальних реформ, спрямованих на зменшення бідності та підвищення соціального захисту найуразливіших груп населення. 

У межах проєкту удосконалюються процеси надання соціальної допомоги, покращується адміністрування соціальних виплат і послуг, стимулюється розвиток сімейних форм виховання та соціальна підтримка дітей-сиріт і сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Більше інформації про проєкт - на сайті та у фейсбуці.