Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ми всі маємо виконувати підписаний Меморандум щодо непідвищення тарифів на тепло – Олег Синєгубов

Ми всі маємо виконувати підписаний Меморандум щодо непідвищення тарифів на тепло – Олег Синєгубов

Під час апаратної наради 17 січня голова Харківської ОДА подякував громадам області, які дотрималися умов Меморандуму і скоригували тарифи на тепло до рівня опалювального сезону 2020-2021 років.

Нагадаємо, підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 років ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Так, за даними Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА, в більшості населених пунктів Харківщини органи місцевого самоврядування прийняли рішення про застосування в цьому опалювальному сезоні для населення тарифів на опалення, які діяли минулого року.

«Ми всі маємо виконувати підписаний відповідний Меморандум щодо непідвищення тарифів, - підкреслив у ході наради Олег Синєгубов. - Я хочу подякувати тим територіальним громадам, які виконали вимогу Меморандуму, підписаного на конгресі регіональних влад, і все ж таки не підвищили тарифи для населення. Бо відповідно до вимог цього Меморандуму вони мають залишатися на рівні 2020-2021 опалювального сезону».

На апаратній нараді також було озвучено, що на сьогодні в Харківській області працюють всі 700 котелень, які опалюють 100% житлових будинків із централізованим теплопостачанням, 100% закладів дошкільної і загальної середньої освіти та 100% лікарень.

Голова обласної державної адміністрації дав доручення тримати на контролі хід опалювального сезону і оперативно інформувати про будь-які можливі збої.

«Прошу тримати руку на пульсі, щодня доповідати про ті надзвичайні події, які у нас відбуваються, і нештатні ситуації щодо відключення електромереж, аварійних ситуацій. Щоб ми розуміли у випадку, якщо буде складна ситуація, які додаткові заходи і сили будемо застосовувати щодо ліквідації цих наслідків», - підкреслив Олег Синєгубов.