Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Державна служба якості освіти України здійснюватиме процедуру акредитації освітньо-професійних програм коледжів і технікумів

11 січня 2022 | 15:25

Як повідомили в управлінні Державної служби якості освіти у Харківській області, 17 січня розпочинається акредитація освітньо-професійних програм для закладів фахової передвищої освіти.

Планується випуск за новими, вперше започаткованими, освітньо-професійними програмами в межах спеціальностей та неакредитованими за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Процедура триває два місяці з моменту подання заяви до ухвалення рішення.

Тим закладам освіти, що планують випуск у червні 2022 року і не мають акредитації, рекомендують подавати документи з березня 2022 року.

Нагадаємо, 24 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 01.07.2021 №749 «Про затвердження Положення про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти», згідно з яким здійснення процедури акредитації покладено на Державну службу якості освіти України.

Довідка. Акредитація освітньо-професійної програми – оцінювання освітньо-професійної програми та освітньої діяльності закладу фахової передвищої освіти за цією програмою на предмет забезпечення та вдосконалення якості фахової передвищої освіти.

Рішення про акредитацію вперше за кожною акредитованою освітньо-професійною програмою приймається строком на п’ять років, а при другій та наступних акредитаціях – строком на 10 років. Рішення про умовну (відкладену) акредитацію приймається строком на один рік.


Теги: акредитація коледжі технікуми

Поділиться:Схожі новини