Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На дорогах області працюють 140 одиниць спецтехніки

На дорогах області працюють 140 одиниць спецтехніки

У Службі автомобільних доріг у Харківській області зазначили, що проїзд державними дорогами забезпечено.

За даними САД у Харківській області, вранці 9 січня в регіоні спостерігалися опади у вигляді слабкого дощу, слабкого снігу та сніжної крупи у Краснокутському, Зачепилівському та Красноградському районах. Приблизно о 10:30 опади поширилися майже всією територією області, окрім Великобурлуцького, Дворічанського та Куп’янського районів. Вдень опади у вигляді дощу різної інтенсивності, мряки та сніжної крупи спостерігалися всією територією області. Приблизно о 16:00 опади припинилися. Десь о 04:00 10 січня у більшості районах області спостерігалися опади у вигляді мряки та дощу, місцями був туман. Температура коливалася вдень від -4°С до 0°С, вночі від -2°С до +1°С .

«Техніка працювала цілодобово. Виконувались роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення, розширення проїзної частини від талого снігу та льоду, роботи з водовідведення, обробки та очистки автопавільйонів, тротуарів на шляхопроводах», – повідомили в САД у Харківській області.

Протягом минулої доби на дорогах області працював 181 робітник та 140 одиниць спецтехніки.

У період негоди для забезпечення безперебійного та безпечного проїзду на автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області було використано 1248 куб. м піщано-сольової суміші, 116 куб. м відсіво-соляної суміші та 149 т технічної солі.

Зокрема, станом на 10:00 10 січня було хмарно, місцями спостерігався туман, періодично – опади у вигляді дощу та мряки. Стан покриття на дорогах – мокре, оброблене ПСС. На дорогах місцями – ожеледиця. Температура повітря від -1°С до +1°С. Техніка продовжує працювати.

За прогнозом, сьогодні ввечері очікується туман. 11 січня пройде без істотних опадів. На дорогах місцями – ожеледиця. Вітер північний, 5 — 10 м/с. Температура повітря вночі -2°С -7°С, вдень 0°С -5°С.

«Водії пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань», – наголосили в САД у Харківській області.

У разі ускладнення руху – телефонуйте диспетчеру за номером: (057) 336-83-44 (цілодобово).

Стоянки та місця відстою для транспортних засобів зображені на Google мапі.

Також дорожники зазначили, що після різких перепадів температур та надмірної вологості, намагаються максимально оперативно реагувати на випадки утворення аварійної ямковості на дорогах.

Зокрема, 10 січня на ліквідацію аварійної ямковості планують вийти 7 бригад підрядного підприємства ДП «Харківський облавтодор». Будуть працювати на ділянках дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський. Детальніше з планами робіт підрядного підприємства ДП «Харківський облавтодор» на сьогодні можна ознайомитись за посиланням.