ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2022 році в межах «Великого будівництва» в області планують реалізувати 22 проєкти

29 грудня 2021 | 18:38

Про це під час апаратної наради 29 грудня заявив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков.

«Наразі заплановано та сформовано перелік із 22 проєктів на 2022 рік. Серед них – 5 закладів освіти: Малоданилівський ліцей, Лизогубівська ЗОШ, Тимченківська ЗОШ, Первомайський ліцей і Борівська ЗОШ. Також 6 закладів дошкільної освіти: перехідний об’єкт – дитсадок «Теремок» у Пісочині, Дворічанський ДНЗ №1 «Колосок», дитсадок у Мерефі, Куп’янський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко», Валківський ясла-садок «Веселка» та садочок у місті Вовчанськ», – розповів Сергій Жуков. 

Також він додав, що у 2022-му реконструюють та збудують 7 спортзакладів: басейн і стадіон у Пісочині, спорткомплекс «Вимпел» у Балаклії з добудовою зали боксу, ФОКи у Пересічному та Люботині, стадіони в Новій Водолазі та Циркунах. 

Окрім цього, заплановано продовження будівництва 4 закладів охорони здоров’я: перша та друга черга онкоцентру, капремонт обласної травматологічної лікарні та реконструкція дитячої обласної лікарні №1, які також належать до перехідних об’єктів. 

«Нині по 22 проєктам затверджено проєктно-кошторисну документацію і проведено 15 тендерних процедур, з яких 12 завершено та укладено договори підряду на виконання робіт. Останні 7 процедур перебувають на контролі. Уже на початку 2022 року останні експертизи і тендерні процедури будуть проведені», – сказав Сергій Жуков.

Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА наголосив, що у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році на Харківщині збудували та відремонтували 3 заклади освіти, 5 закладів охорони здоров’я, 2 заклади культури, 2 ФОКи та 1 басейн. З них 6 об’єктів стали перехідними на 2022 рік.

«У межах Програми Президента «Велике будівництво» в установлені терміни завершено виконання робіт вже на 6 об’єктах: реставрація та облаштування оглядового майданчика Держпрому, капітальний ремонт дитячого садка №2 у Змієві, капітальний ремонт фасаду Ізюмської школи №2, капітальний ремонт будівлі Лозівського міського Палацу культури, реконструкція комплексу будівель Близнюківської ЦРЛ, реконструкція басейну в Балаклії – перший пусковий комплекс. Також планувалося завершення будівництва ФОКу в Чугуєві, однак фактично виконання робіт буде завершено тільки в першій декаді лютого 2022 року», – зазначив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА.

До того ж у 2021 році в межах «Великого будівництва» відкрили після капремонту і реконструкції 14 приймальних відділень.

Теги: жуков велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх