ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Влітку на Харківщині відбудеться нова аграрна виставка

24 грудня 2021 | 11:53

На виставці AGRO KHARKIV буде одразу дві зони для видовищних демо показів – одна для обприскувачів та дронів, інша – для ґрунтообробної техніки.

10-12 серпня 2022 року на території аеродрому «Коротич» відбудеться нова сільськогосподарська виставка AGRO KHARKIV.

Захід проходитиме за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради, а також за участю Департаменту агропромислового розвитку ХОДА та Пісочинської територіальної громади.

AGRO KHARKIV – це новий проєкт команди AGRO - творців щорічної наймасштабнішої міжнародної агропромислової виставки AGRO та першої аграрної виставки у Вінниці AGRO VINNITSYA.

Вперше на аграрній виставці буде діяти одразу дві зони для видовищних демо показів – одна для обприскувачів та дронів, інша – для ґрунтообробної техніки. Таким чином, виставка стане максимально інтерактивною та дасть змогу зробити правильний вибір при купівлі техніки чи обладнання. Демо покази будуть супроводжуватися професійними коментарями-описами від представників виробника, а кожен із відвідувачів зможе окремо поставити будь-які питання чи уточнення.

Харківська виставка стане масштабним майданчиком для презентацій сучасної потужної техніки, обладнання, нових технологій і рішень. Очікується, що у виставці зберуться понад 250 учасників на більш ніж 30 000 кв. м площі.

Спеціально для AGRO KHARKIV готуються ексклюзивні прем’єри та модифікації як від світових лідерів, так і від відомих українських підприємств у виробництві сільгосптехніки.

Саме Харківська область представлена найбільшими підприємствами в Україні та країнах ближнього зарубіжжя по виробництву сільськогосподарської техніки, а саме: Харківський тракторний завод, Лозівський ковальсько-механічний завод.

Харківська область займає 3 місце в Україні за площею сільгоспугідь (2411 тис. га) та за площею ріллі (1932 тис. га). В області зосереджено 6,4 % посівних площ сільськогосподарських культур України.

Виробничу діяльність в області здійснюють понад 2,1 тис. сільськогосподарських підприємств різних форм власності і господарювання, в тому числі 1,3 тис. фермерських господарств. У зв’язку з цим сільськогосподарська виставка AGRO KHARKIV користуватиметься великим попитом та увагою серед виробників аграрного сектору.

AGRO KHARKIV порадує також тих, хто любить автомобілі, адже окремо діятиме зона для автомобільних тест-драйвів.

На виставці можна буде провести час і з користю, і з приємністю. Смачна їжа і напої на AGRO Food Festі, розважальна програма, тематичні фотозони – все це забезпечить гарний настрій і незабутні враження.

«Аграрний сектор – це та сфера, від розвитку якої залежить життя абсолютно кожного українця, кожного з нас. Це наша продовольча безпека, наш експорт і валютна виручка, наш економічний розвиток. Тому роль агровиставок, які дозволяють розвивати сектор, а особливо в часи пандемій і глобальної турбулентності, є надзвичайно важливою. З кожним роком кількість аграрних виставок зростає і поява нової - AGRO KHARKIV – це гарний знак», - коментує директор виставки AGRO Олександр Погребний.

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням.

Номери телефонів для довідок: (073)-000-4-999, (044)-529-11-45.

Теги: анонс агро виставка коротич

Версія для друку Поділиться:


Вверх