Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківщина отримала 9 млрд грн для проведення розрахунків по різниці в тарифах

Харківщина отримала 9 млрд грн для проведення розрахунків по різниці в тарифах

Відповідну субвенцію з Державного бюджету затвердили в обласний бюджет Харківщини. Такі зміни в обласний бюджет внесли під час сесії обласної ради 21 грудня.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України 1340 від 15.12.2021 в область надійшла субвенція розміром 9 млрд 14 млн 342 тисячі гривень. Про це повідомив директор Департаменту фінансів ХОДА Сергій Овсянніков.

За інформацією директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Харківської ОДА Сергія Магдисюка, відповідні кошти перерахують комунальним підприємствам регіону, які надають послуги у сфері теплозабезпечення та водопостачання. Ці кошти підприємства можуть використати для погашення боргів за газ, електроенергію та ПДВ.

«Першочергово – по прямих договорах із НАК «Нафтогаз» буде списано борги підприємств теплокомуненерго за спожитий газ у періоді 2016 – 2021 років. Це буде першочергово. Підприємства також мають змогу закривати наявний на сьогодні борг із ПДВ, якщо він є та якщо буде надано акт звірки між податковою інспекцією та підприємством, яке буде його закривати. Також підприємства – й тепло-, і водопостачання – можуть закривати борги за електроенергію», – розповів Сергій Магдисюк.

Він відзначив, що часу на проведення розрахунків до кінця бюджетного року залишається небагато, проте все для швидкого проведення таких розрахунків підготовлено. Зокрема, й підприємства добре знають, що треба робити, оскільки були учасниками таких розрахунків у 2015 році.