Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На дорозі Коломак – Шелестове – Колонтаїв влаштовано 3 км нового дорожнього покриття

На дорозі Коломак – Шелестове – Колонтаїв влаштовано 3 км нового дорожнього покриття

У межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у жовтні розпочали роботи з поточного середнього ремонту 13-кілометрової ділянки дороги Т-21-16.

У Службі автомобільних доріг у Харківській області повідомили, що станом на 8 грудня на 3-х кілометровій ділянці виконані роботи з влаштування вирівнювального шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші – 3,7 км. Також влаштовано верхній шар з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші – 3 км.

«На цій ділянці встановлено бар’єрне огородження, для забезпечення безпеки дорожнього руху в зимовий період нанесено тимчасову дорожню розмітку. У планах, крім виконання робіт з основного проїзду, відновити та укріпити узбіччя, примикання та з’їзди, очистити смугу відведення від порослі, нанести дорожню розмітку та встановити нові дорожні знаки», –  зазначили в САД у Харківській області.

Термін виконання робіт за контрактом – 2 роки. Цього року у планах відновити 3 кілометри дороги. Завершити оновлення 13-кілометрової ділянки плануть наступного року.