ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорозі Старий Салтів – Приколотне відновлено ділянку протяжністю понад 4 км

29 листопада 2021 | 12:20

На дорозі Старий Салтів – Приколотне відновлено ділянку протяжністю понад 4 км

Капітальний ремонт автодороги О-210723 проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загальна протяжність автомобільної дороги становить 16 км. Відновлення цього напрямку розпочалося ще у минулому році. Тоді відремонтували ділянку протяжністю 4,2 км від дороги державного значення Т-21-14 Приколотне – Великий Бурлук – Дворічна у напрямку с. Підсереднє.

Як повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко, за роки незалежності України ця дорога жодного разу не ремонтувалася.

«Хочу наголосити, що ця дорога з’єднує три великі населені пункти – це Великий Бурлук, Старий Салтів та Вовчанськ. Взагалі там проживає понад 15 тисяч осіб», – зазначив Ігор Турченко.

Цього року було відновлено ділянку покриття протяжністю понад 4 км.

«Роботи були проведені наступні – це відновлення основи двошарового асфальтобетонного покриття, зроблено дорожню розмітку, укріплення узбіч та замінені знаки. Хочу наголосити, що ця дорога буде включена в перелік ремонту автомобільних доріг місцевого значення і на наступний рік», – сказав Ігор Турченко.

Загалом до кінця року заплановано відновити ділянку дороги від с. Підсереднє до с. Дорошенково протяжністю понад 7 км.

«Ця дорога дійсно потрібна, оскільки нею кожного дня їздять автобуси до опорних шкіл, а також працюють інші автобусні маршрути», – додав Ігор Турченко.

Фото

Теги: дороги велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх