Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2022 році на Харківщині планують будувати 5 шкіл, 6 садочків і 7 спортивних об’єктів

18 листопада 2021 | 18:39

До Програми Президента «Велике будівництво» в наступному році планують подати 18 нових проєктів.

Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков розповів, що наразі формують перелік об’єктів до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Так, орієнтовно перелік складається з 5 шкіл, 6 садочків та 7 об’єктів інфраструктури.

«У програмі, яка доведена всім областям, вказано, що можна подавати 5 шкіл, 5 садочків, 5 об’єктів спортивної інфраструктури. Але за ініціативою обласної державної адміністрації ми подали на розгляд більше об’єктів, безумовно, це буде додатковий плюс для Харківської області», - сказав Сергій Жуков.

Також він зазначив, що наразі цей перелік перебуває на узгодженні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Тобто після проведення конкурсного відбору в цьому році зможуть забезпечити коригування проєктно-кошторисної документації та тендерні процедури, що дозволить розраховувати на отримання інфраструктурної субвенції, завдяки якій і будуть виконані всі заплановані обсяги робіт.

«До об’єктів 2022 року, окрім реконструкції будівель до сучасного стану, також відносимо меблювання та благоустрій. Нічого зі старого не залишиться. Кожен проєкт зроблено на благо громад», - розповів Сергій Жуков.


Теги: велике будівництво жуков

Поділиться:Схожі новини