Петро Лашин зустрівся з керівництвом Української вагової компанії
![Петро Лашин зустрівся з керівництвом Української вагової компанії Петро Лашин зустрівся з керівництвом Української вагової компанії](/content/documents/1131/113032/thumb-newsDocument-564x376-6ba8.jpg)
Компанія є харківським виробником вагового устаткування і виготовляє промислові ваги та ваговимірювальне обладнання для різних галузей народного господарства.
Підприємство на сьогодні посідає провідне місце в своїй галузі на рівні країни та має амбітні наміри в найближчі роки вийти в світові лідери, активно використовуючи в своїй роботі новітні технології робототехніки.
Зустріч відбулася на базі Української вагової компанії.
«Харківська обласна державна адміністрація готова сприяти організації регіональних галузевих заходів, які спрямовані на підтримку місцевих виробників і розкривають потенціал регіону», - зазначив директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА, ознайомившись з роботою конструкторського бюро Української вагової компанії та її виробничими потужностями.
За результатами зустрічі було прийнято рішення наступного тижня провести розширену робочу зустріч з членами громадської організації «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну».