Харків’янин завоював історичне «золото» чемпіонату світу з вільної боротьби

З 1 по 7 листопада в Сербії відбувся чемпіонат світу серед борців до 23 років, історичну золоту медаль якого в боротьбі вільним стилем Україні приніс харківський спортсмен Мухаммед Алієв.

У ваговій категорії до 86 кг Мухаммед Алієв успішно провів 4 поєдинки, в яких переміг суперників з Узбекистану, Німеччини, Росії та у фіналі – іранця Саджада Гхолами з рахунком 11:4.

Золота медаль, яку завоював Мухаммед, стала першою для України на чемпіонатах світу U23 з вільної боротьби серед чоловіків.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Ще один харківській борець Каміль Керімов у ваговій категорії до 61кг у чвертьфіналі поступився майбутньому володарю бронзової медалі Айсилу Айтакіну з Казахстану.

Загалом українські борці вільного стилю завоювали на чемпіонаті в столиці Сербії 2 нагороди. Бронзовим призером у вазі до 97кг став Данило Стасюк зі Львова.