Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вибори мера Харкова відбудуться незалежно від «кольору» зони карантину

Вибори мера Харкова відбудуться незалежно від «кольору» зони карантину

Про це під час брифінгу 28 жовтня повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

«Зональність» області не впливає на проведення виборів міського голови у Харкові. Михайло Черняк зазначив, що це вже не перші вибори, які проводять в країні та на Харківщині в умовах пандемії.

«У будь-якому випадку, яка б зона не була оголошена, - вибори відбуваються. На це є відповідна нормативно-правова база. І в цьому випадку - постанова Уряду, яка діє від вересня поточного року. Вона регламентує, як відбуваються вибори під час «червоної» зони, тобто сама зональність, фактично, ніяким чином не впливає на можливість проведення або непроведення виборів», - пояснив Михайло Черняк.

Також він наголосив, що наразі формуються відповідні документи які регламентують дотримання усіх карантинних вимог та обмежень на виборчих дільницях. Михайло Черняк підкреслив, що наразі ситуація із захворюваністю на СOVID-19 в області залишається напруженою, але є стабільною та контрольованою. За його словами, стрімких спалахів захворюваності немає, підсилено роботу первинної медичної ланки.

«На території області розгорнуто 4964 ліжка, які залучені до госпітальної бази, на сьогодні з централізованою подачею кисню - 2840 ліжок, на яких перебуває 1763 пацієнтів», - надав дані Михайло Черняк.