ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року на Харківщині оздоровили 94 тисячі дітей

28 жовтня 2021 | 12:21

Цього року на Харківщині оздоровили 94 тисячі дітей

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага 28 жовтня під час онлайн-наради з підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.

Захід відбувся під керівництвом голови Національної соціальної сервісної служби України Владислава Машкіна. Він зазначив, що наразі в Україні нараховується приблизно 4 млн дітей шкільного віку.

«Оздоровлювальна кампанія цього року була складною, оскільки проходила вона в умовах тих обмежень, які встановлені в країні у зв’язку з пандемією COVID-19. Проте результати кампанії 2021 року є кращими, ніж результати 2020 року», - розповів Владислав Машкін.

За інформацією Юрія Шпараги, на Харківщині за підсумками оздоровлення та відпочинку дітей протягом 8 місяців 2021 року всього оздоровленням та відпочинком за рахунок усіх джерел фінансування охоплено 94 тисячі дітей, що становить 34,8% від кількості дітей 7-17 років у області.

«Із загальної кількості за категоріями дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровленням та відпочинком охоплено 57,4 тисячі дітей – це 37,7%, з них 10,4 тисячі дітей – за рахунок державного бюджету та бюджету територіальних громад», - повідомив Юрій Шпарага.

На фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році в Харківській області витрачено 190,1 млн грн, зокрема 7,8 млн грн – з бюджетів територіальних громад області.

Фото

Теги: нарада шпарага оздоровлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх