ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові пройшов чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу

25 жовтня 2021 | 14:43

У змаганнях, які відбулися 23-24 жовтня, взяли участь спортсмени з 16 країн.

Чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу проводився серед дорослих і юніорів (пари, «формейшн», рок-н-рол, бугі-вугі). Також у ці дні пройшли чемпіонат Європи серед юніорів та Кубок світу серед юнаків (пари, рок-н-рол).

За звання кращих змагалися спортсмени з Австрії, Угорщини, Фінляндії, Чехії, Швеції, Франції, Італії, Ірландії, Норвегії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Словенії, Швейцарії, Хорватії та України.

Учасників турнірів привітали заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний і радник голови Харківської обласної ради Євгеній Грицьков.

За підсумками змагань чемпіонами світу з рок-н-ролу серед дорослих у контактному стилі стали харків’яни Єгор Алєйніков і Дар’я Дмитрук. 2 місце посіла пара з Угорщини, 3 – із Франції.

Харківська пара Назар Діденко та Кіра Тимофєєва вибороли «бронзу» з рок-н-рол серед юніорів. У цій категорії 1 і 2 місця дісталися спортсменам з Угорщини.

Також бронзову нагороду в рок-н-ролі завоювала українська юніорська команда формейшн у складі: Єлизавети Поважної, Орини Богданової, Арсенії Богданової, Віталіни Гаврилівої, Кіри Тимофєєвої, Юлії Міхно, Катерини Сергєєвої, Софії Стативки, Анастасії Умець, Аріни Ляшко, Анастасії Губіної, Каміли Васильєвої. 1 і 2 місце вибороли команди з Угорщини.

На чемпіонаті Європи з рок-н-ролу серед юніорів (команди формейшн (пари) українці вибороли 1 і 2 місця.

«Золото» завоювала команда у складі: Дмитра Потамана, Амалії Крикливої, Георгія Тагайбай, Ксенії Асонової, Сергія Філіпаса, Софії Філіпас, Владислава Конончука, Поліни Смоковської, Кіри Грохової, Захара Антонова, Каріни Дорошко, Дмитра Олійника.

Срібні нагороди дісталися українській команді у складі: Максима Манжоса, Таїсії Кириченко, Ярослава Кухленка, Юлії Міхно, Артемія Моруса, Анастасії Умець, Назара Діденка, Кіри Тимофєєвої, Володимира Антонюка, Орини Богданової, Марка Сучалкіна, Валерії Ачкасової.

3 місце в цій категорії вибороли спортсмени з Угорщини.

На етапі Кубку світу з рок-н-рол серед юнаків відзначилися:

1 місце – Макар Гетьман, Катерина Сергєєва;

2 місце – Артемій Морус, Анастасія Умець;

3 місце – Дмитро Потаман, Амалія Криклива.

А серед пар у категорії «юнаки до 11 років» на цьому турнірі нагороди отримали:

1 місце – Станіслав Філіпас, Олександра Вітковська;

2 місце – Ярослав Слюнін, Евеліна Субачева.

Фото

Теги: спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх