Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ще три лікарні на Харківщині готуються почати прийом хворих на COVID-19

Ще три лікарні на Харківщині готуються почати прийом хворих на COVID-19

До резерву «ковідної» госпітальної бази області внесуть харківські лікарні №2, №3 і №28.

Про це на брифінгу 18 жовтня розповів директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Максим Хаустов.

За його словами, коли ще три лікарні почнуть приймати хворих на COVID-19, загальна госпітальна база області збільшиться на понад 300 ліжок. 

«У міській лікарні №2 будуть працювати реанімаційні відділення, там 80 ліжок зараз і реанімація на 6 койок. У лікарнях № 3 і № 28 – по 120 ліжок. Зараз ведеться підготовка цих лікарень до приймання нових хворих. Сьогодні було подано інформацію для внесення лікарень до резерву. Далі вже при погіршенні ситуації будемо розглядати введення цих лікарень», - повідомив Максим Хаустов. 

На сьогодні в Харківській області хворих на коронавірус приймають 23 лікарні. Загальна госпітальна база складає 4950 ліжок, з яких зайнято 3483 – це приблизно 70%. У реанімаційних відділеннях із 324 ліжок зараз зайнято хворими 257, що складає близько 79%. На апаратах ШВЛ на сьогодні – 166 пацієнтів. 

«Ліжок із централізованим киснем взагалі в регіоні 2830, зараз зайнято 1880 точок. Ця цифра динамічна, бо якщо хворий вже пройшов якусь терапію, його переводять з кисневої точки на концентратор, і може бути навпаки», - зазначив директор департаменту. 

Також він зауважив, що днями хворих на коронавірус почала приймати Валківська ЦРЛ. Наразі там лікується 60 пацієнтів.