20 жовтня на Харківщині перевірять системи оповіщення населення
![20 жовтня на Харківщині перевірять системи оповіщення населення 20 жовтня на Харківщині перевірять системи оповіщення населення](/content/documents/1125/112424/thumb-newsDocument-564x376-890d.jpg)
Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту Харківської ОДА.
Електросирени увімкнуть о 07:52 і 14:25.
«Уривчасте звучання електросирен означає: «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно увімкнути телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації, – нагадують у департаменті. – Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій і продовжувати свої справи».