Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У лікарнях Харківщини зайнято 56% ліжок із киснем

У лікарнях Харківщини зайнято 56% ліжок із киснем

На сьогодні в закладах охорони здоров’я області є 2659 ліжок із потоковим киснем, на яких наразі перебуває 1500 пацієнтів.

Про це на брифінгу 6 жовтня повідомив заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

За його словами, загальна госпітальна база для лікування пацієнтів із COVID-19 в області зараз налічує 4023 ліжка, зайнято з них – 2800.

«Показник динамічний. Є виписка – є госпіталізації. Є люди, які потрапляють на потоковий кисень і які з нього сходять, - зазначив Михайло Черняк. – Фактична завантаженість саме потоковим киснем - 56%. По Харкову вищий показник навантаження на лікарні – зрозуміло, чому: кількість людей, які мешкають на території міста Харкова, безумовно, вища, ніж по районах області».

Одним з останніх на Харківщині почав приймати ковід-пацієнтів обласний госпіталь ветеранів війни. Загалом у закладі розгорнуто 256 ліжок, які стовідсотково забезпечені потоковим киснем. На сьогодні в госпіталі перебуває 146 пацієнтів, з них на потоковому кисні – 38 осіб.

«Роботи з облаштування потокового кисню проводились у час між хвилями пандемії. Усім пацієнтам надається необхідна допомога. Хочу зазначити, що ця лікарня має досвід роботи в попередню хвилю, й зараз тут робота проводиться на гідному рівні», - зауважив заступник голови ХОДА.