Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківське підприємство спільно з європейськими промгігантами реалізує проєкт «повітряного таксі»

01 жовтня 2021 | 11:06

Харківською розробкою, яка створена за участю науковців НАУ ім. Жуковського «ХАІ» та промисловців АТ «ФЕД», зацікавились швейцарська та італійська компанії.

Про це повідомив керівник Харківської ОДА Олександр Скакун - за результатами перемовин за участю делегації зі Швейцарії та Надзвичайного й Повноважного Посла Республіки Італія в Україні П'єра Франческа Дзадзи.

У перемовинах, які відбулись на базі АТ «ФЕД» протягом 29-30 вересня, взяв участь заступник голови правління АТ «ФЕД» з комерції Олексій Попов та керівництво швейцарської компанії Sauber Engineering AG.

«Декілька днів у Харкові перебувала делегація швейцарської компанії Sauber Engineering AG – відомої тим, що розробляє боліди «Формули-1» для команд Mercedes, BMW та Alfa Romeo. Головний операційний директор Sauber Engineering AG Кристоф Хансен та голова відділу продажів Джонатан Херцог відвідали Харків разом з італійськими дипломатами - на чолі з послом Італії. Окрім іншого, на Харківщині італійська делегація представляла інтереси свого національного виробника – найбільшого аероспейс-гіганта Італії - Leonardo S.p.A. Він також планує брати участь у проєкті. Разом з поважними гостями відвідав підприємство «ФЕД», де, власне, і йшли ділові перемовини. Делегації вже полетіли. Але залишили по собі низку підписаних договорів», - повідомив Олександр Скакун.

Суть харківської розробки, яка зацікавила європейських виробників, – це таксі, що літає. Екологічний транспорт працює на електриці, а в перспективі – має можливість працювати на водні.

«Це абсолютне «влучання» у світові та європейські тренди екологічності та енергоефективності», - відзначив Олександр Скакун.

За його інформацією, перемовини щодо участі європейців у проєкті тривали протягом близько 1,5 року, й зараз уже можна говорити про вихід українського ноу-хау на світовий ринок.


Теги: скакун фед повітряне таксі

Поділиться:Схожі новини