Владислав Сапожников став володарем Кубка Європи з велоспорту ВМХ

Спортсмен із Харківської області здобув перемогу в загальному заліку Кубка Європи 2021 року в неолімпійському класі «Круізер».

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

За сумою десяти етапів змагань вихованець Куп'янської школи велоспорту набрав 228 очок. Бельгійця Роббі Вершурена, який посів друге місце, Владислав випередив на 127 балів. Третє місце дісталося також бельгійському велогонщику Деннісу Стімансу (84 бали).

У цьому сезоні вихованець тренерів Валентини Погорілої, Олександра Чуба та Сергія Панасенка виграв перший та другий етап Кубку, які проходили в італійській Вероні, а також переміг на четвертому етапі у французькому Саррьяне. На третьому етапі також у Франції Владислав зупинився за крок від п'єдесталу, де показав четвертий результат.

Минулого року Владислав Сапожников був срібним призером Кубку Європи в класі «Круізер».