Акцію «Мистецтво об’єднує молодь» провели в Харкові
![Акцію «Мистецтво об’єднує молодь» провели в Харкові Акцію «Мистецтво об’єднує молодь» провели в Харкові](/content/documents/1119/111900/thumb-newsDocument-564x376-c18e.jpg)
Акція започаткована у 2015 році за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти області та за підтримки ХОДА.
Мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь» - це традиційний міжвузівський захід. Його метою є долучення до високого мистецтва студентської молоді Харківщини, а також засвідчення того, що Харківська область є одним із провідних культурних центрів Європи.
17 вересня на майданчику між готелем «Харків Палас» і Північним корпусом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася шоста традиційна щорічна мистецька акція.