Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В області тарифи на тепло залишаться на рівні минулого опалювального сезону

В області тарифи на тепло залишаться на рівні минулого опалювального сезону

Харківська ОДА дотримується раніше досягнутих домовленостей з усіма керівниками громад у цьому питанні. Компенсувати різницю в тарифах буде держава.

Про це на брифінгу 16 вересня повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Сергій Магдисюк.

«Існує принципова домовленість із керівниками громад, що така послуга як постачання тепла для населення в опалювальний сезон 2021-2022 років буде надаватися за тими ж тарифами, які були в попередні роки. Ціна газу на теперішній час складає 7 грн 42 коп за кубічний метр», - зазначив Сергій Магдисюк.

Він наголосив, що механізми компенсації наразі розроблюються на рівні держави.

«Буде визначено, яким чином після опалювального сезону 2021-2022 років компенсують ту різницю, що буде за рахунку ціни газу в тарифі, яка існує, і ціни газу, який буде постачатися для надання послуги населенню», - сказав Сергій Магдисюк.

Що стосується різниці в тарифі, яка була накопичена протягом попереднього опалювального сезону, то для вирішення питання за розпорядженням Кабміну в ХОДА буде створена спеціальна комісія.

«Вчора нам була доведена постанова КМУ – методика розрахунків. У наших планах - протягом наступного тижня зібрати всі розрахунки з підприємств, надати їх до Мінрегіону з подальшою передачею цих розрахунків до Мінфіну для того, щоб внести зміни до державного бюджету й профінансувати цю різницю в тарифах», - пояснив директор Департаменту.