ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

«Усі зауваження по проєктах «Великого будівництва» на 2022 рік потрібно усунути за тиждень» - Олександр Скакун

13 вересня 2021 | 15:36

Відповідне завдання представникам проєктних організацій та головам територіальних громад керівник Харківської ОДА поставив під час наради 13 вересня.

Під час наради розглянули стан підготовки проєктів, реалізація яких планується в межах програми Президента України «Велике будівництво» на 2022 рік у Харківській області.

«У 2022 році в межах програми Президента України Володимира Зеленського ми розраховуємо реалізувати низку проєктів. Це реконструкція та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків і 7 спортивних закладів. Ці будівлі мають бути не тільки функціональними, а й сучасними. Такими, щоб у них хотілось зайти, і не хотілось виходити. Саме тому важливо, щоб у проєктах були враховані найменші деталі. Зараз маємо низку зауважень до поданої документації. Їх необхідно виправити в найкоротші терміни. Маєте на це тиждень», - попередив учасників наради Олександр Скакун. 

Заступник голови ХОДА Михайло Харнам зауважив, що проєктами мають бути передбачені благоустрій територій і дизайнерські рішення – аж до кольорової гами кожного з об’єктів. 

«Кімнати, коридори, харчоблоки, санвузли, ліфти... Все має бути зроблено з урахуванням вимог інклюзії, доступності та енергоефективності», - наголосив Михайло Харнам. 

За результатами наради всі учасники отримали доручення щодо змін, які необхідно внести у проєкти, та граничних термінів виконання цих робіт.

Фото

Теги: скакун велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх