ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Громади запрошуються до участі в експериментальному проєкті Мінсоцполітики

10 вересня 2021 | 13:52

Долучившись до нового проєкту, громади отримають можливість забезпечити мобільність своїх фахівців із соціальної роботи і підвищити рівень їх кваліфікації.

Проєкт реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 817 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах». В межах його відбуватиметься апробація інтегрованої моделі надання соціальних послуг і деяких видів державної соціальної допомоги.

Фахівці із соціальної роботи тих громад, які візьмуть участь у експериментальному проекті та/або апробації:

Отримають необхідні транспортні засоби та планшети
Пройдуть навчання щодо організації соціальної роботи та надання соціальних послуг

Документи на участь у проєкті приймаються від виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад до 1 жовтня 2021 року.

Надати їх просто: досить підготувати необхідні документи з урахуванням рекомендацій, наданих Мінсоцполітики у листі від 27.08.2021 №4727/0/290-21/57 та надіслати разом із заявою до Національної соціальної сервісної служби України за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601.

Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням.

Теги: мінсоцполітики

Версія для друку Поділиться:


Вверх