ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині вакциновано майже 34% освітян

09 вересня 2021 | 14:22

Такі дані надав під час брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов.

За його словами, наразі вакцинальна кампанія серед освітян області набирає обертів. Метою є забезпечити не менше ніж 80-відсоткову вакцинацію співробітників сфери освіти регіону. Цей показник встановлений МОЗ як такий, що дозволяє школам і вишам працювати під час локдауну та не переводити учнів на дистанційну форму навчання.

«На цей час загальна кількість вакцинованих освітян складає 34%. Першу дозу отримали 47%. Цей показник постійно зростає. Зараз викладачі беруть активну участь у вакцинації, адже розуміють, що соціальна відповідальність перед суспільством та учнями дуже велика. Ще раз зазначу, що в Харкові та області наразі домінує штам вірусу «Дельта». Тому, будь ласка, потрібно вакцинуватися - це надійний спосіб від важкого перебігу хвороби», - сказав Максим Хаустов.

Він також зазначив, що в регіоні вже є школи, в яких педагогічні колективи досягли рівня 80% вакцинації.

У цілому, за даними директора Департаменту, в Харкові та області щеплення проти COVID-19 отримали 12% дорослого населення.

«Станом на ранок 9 вересня від початку кампанії всього проведено 650 397 щеплень. Одну дозу отримала 106 391 особа, повний курс вакцинації пройшли  272 тис. жителів Харкова та області», - надав дані Максим Хаустов.

Теги: щеплення освітян хаустов

Версія для друку Поділиться:


Вверх