Максим Веракса здобув «срібло» Паралімпіади

31 серпня харків’янин фінішував другим на дистанції 100м вільним стилем серед спортсменів з вадами зору в категорії S12.

«Харківські паралімпійці продовжують збирати медалі на Іграх у Токіо. І знову відзначився Максим Веракса, на рахунку якого вже є бронзова нагорода на дистанції 50м вільним стилем. Удвічі довшу дистанцію харків’янин проплив за 52.87 сек. та завоював срібну медаль», - повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Переможцем на цій дистанції став Роман Салей з Азербайджану, який випередив українця на 0.18 сек. Бронзова медаль дісталася британцю Стефену Клеггу (53.43сек).

В Управлінні зазначають: Максим Веракса на цій дистанції в категорії S12 є володарем світового рекорду серед паралімпійців - 50.91 сек., який він встановив на змаганнях в Ісландії в жовтні 2009 року, а також рекорду Паралімпійських ігор - 51.40 сек., який був установлений на Паралімпіаді - 2012 у Лондоні.