Поліна Бугрова перемогла на турнірі в Латвії

На міжнародних змаганнях з бадмінтону «YONEX Latvia International 2021» харків’янки завоювали золоту, срібну та бронзову нагороди.

У жіночій одиночній категорії, здолавши по чотири суперниці, у фінал вийшли дві харківські спортсменки Поліна Бугрова і Марія Столяренко. За результатами вирішального поєдинку золоту медаль турніру здобула Поліна Бугрова, яка перемогла свою землячку з рахунком 21:13, 21:16.

На рахунку Марії Столяренко була також бронзова медаль, яку вона разом з ще однією харківською бадмінтоністкою Єлизаветою Жаркою завоювала в жіночій парній категорії. У півфіналі українки поступилися спортсменкам з Малайзії, які в підсумку стали володаркам золотої медалі.

Загалом на «YONEX Latvia International 2021» українські бадмінтоністи завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.