Харківські фехтувальниці на шпазі завоювали «срібло» Паралімпіади

У жіночих командних змаганнях медаль отримали Євгенія Бреус, Наталя Мандрик і Олена Федота.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ОДА, харків’янки успішно дійшли до фіналу, здолавши в попередніх раундах команду США з рахунком 45:13, команду Китаю - 45:44 та Угорщини - 45:38, а також у півфіналі - команду з Гонконгу з рахунком 45:27.

У фіналі суперницями українок знову стали китаянки, але на цей раз перевага була на боці суперниць. Поступившись з рахунком 17:45 Євгенія Бреус, Наталя Мандрик та Олена Федота посіли друге місце.

Ця медаль стала першою в історії України, здобутою в командній першості з фехтування на візках на паралімпіадах.

Нагадаємо, що на цій Паралімпіаді першу медаль Україні принесла харків’янка Євгенія Бреус, завоювавши бронзову нагороду в фехтуванні на шаблі в категорії А. Олена Федота стала срібною призеркою в жіночій шаблі в категорії В. Крім того, на рахунку харківських паралімпійців також срібна медаль Максима Крипака, яку він завоював в плаванні на дистанції 50м вільним стилем.